9/25/2016

Unboxing wrześniowego EpikBoxa!

Unboxing wrześniowego EpikBoxa!


22 września zawitał do mnie EpikBox! Niezwykle wyczekiwany zresztą, bo zamówiłam go aż w lipcu ;) Znalazłam w nim:Notesik TBR z piękną grafiką. Na razie TBR'ów nie robię, ale może kiedyś się przyda...

Największe zaskoczenie Boxa, czyli spinacz do słuchawek z napisem "Books&music". Szczerze, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale na pewno się przyda no i jest piękny :)

Kolejną rzeczą jest piórnik. Bardzo mi się podoba, choć zamek jest trochę oporny. Na razie zrobiłam z niego kosmetyczkę, ale w niedługim czasie zapewne wróci do swojej pierwotnej funkcji!


Dalej mamy zestaw pięknych pocztówek i naklejek.
Jest też mapa świata z książki poniżej!

Wreszcie gwóźdź programu, czyli ,,Prawodziejka" Susan Dennard. Nie miałam pojęcia, że ta książka zostanie wydana w Polsce. Słyszałam o niej dużo pozytywnych opinii, więc liczę na zachwyt!


A tak prezentuje się całość :) Boxa oceniam na dobre 7/10. Nie jestem rozczarowana, ale też nie było wielkiego "wow".


Do napisania!


2 komentarze:

  1. Chciałam zamówić wrześniowego boxa, ale mimo że mi się podoba, to chyba poczekam na następny :) Zgadzam się z tobą- nie ma wielkiego "wow" :) /Klaudia

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie zamawiałam epiboxa, ale może zamówię kolejnego z czystej ciekawości. Jeśli chodzi o twój post, z mojej strony też nie byłoby wielkiego WOW, gdybym to ja otwierała pudełko, choć kosmetyczka/piórnik jest śliczna/y!!!
    Pozdrawiam :)
    http://podrozemiedzyksiazkowe.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń